V5O 2010-2011

Skąd wziął się blog?


W trakcie regat VELUX 5 OCEANS 2010-2011 pracowałam w biurze prasowym tych właśnie najstarszych regat samotnych żeglarzy dookoła świata i pisałam bloga o tym, co nie mieściło mi się w pisanych codziennie i publikowanych na stronie internetowej oraz rozsyłanych do dziennikarzy informacjach prasowych.
Całość od początku można przeczytać tu: https://milkajung.wordpress.com/2010/10/07/na-wlasne-oczy/ oraz tu:

http://blog.velux5oceans.com/pl/?p=6 (blog na oficjalnej stronie regat był aktualizowany do końca lipca 2011);

Czerwiec 2011, port w La Rochelle po zakończeniu regat VELUX 5 OCEANS. Od lewej stoją: Chris Stanmore-Major, Derek Hatfield, David Adams (dyrektor regat), Lizzie Shawcraft (monitoring alarmowy), Alan Nebauer (wicedyrektor regat), Robin Knox-Johnston, Zbigniew Gutkowski, Brad Van Liew. /fot. MJ

BELEM WCHODZI DO PORTU W LA ROCHELLE

Autorzy strony i informacji prasowych regat V5O: Flavie Moloney (Caulier), MJ, Will Carson. Po regatach, czerwiec 2011, La Rochelle / Fot. V5O

 

3 komentarze do “V5O 2010-2011

  1. Dla mnie blog V5O stał się początkiem pływania co prawda turystycznego. Dzięki poznanym wtedy kibicom Gutka odbyłem kilka rejsów po Bałtyku i Morzu Północnym.

  2. Teraz, w roku 2014 , patrzac na zdjecie uczestnikow VELUX -5 O , jak zywe i mocne sa wspomnienia z tych regat. To juz cztery lata ,a wszystko co sie wtedy dzialo staje przed oczami jak zywe. „To se ne wrati „- wykrakalem wtedy i jak dotad sie nie wrocilo. Moze rozbudzilo w nas wtedy zbyt duzy apetyt na takie i wieksze atrakcje zeglowania z naszymi ? Ja wciaz na nie czekam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.