Jeszcze zdjęcia z powitania

Dostałam jeszcze garść zdjęć z powitania w Sopocie od Boi – Bogny Jagłowskiej (bardzo, bardzo dziękuję), a ponieważ nie robiliśmy jeszcze tutaj galeryjki, tylko wszystko było w linkach, no to teraz nadrabiam. Zastanawiam się nad tym, jak tu zrobić taką galerię zbiorczą wszystkich Waszych zdjęć, żebyśmy mieli je w jednym miejscu. Ja mogę posłużyć się Picasą, ale może ktoś ma lepszy pomysł i miejsce na serwerze, gdzie mógłby zrobić galerię zdjęć wykonanych przez czytelników bloga przy różnych okazjach, a tutaj zrobię link np. w oficjalnych linkach bloga? (Takie miejsce przyda się na zdjęcia z Tolkmicka też, warto już o tym pomyśleć, a pamiętam, że ktoś coś takiego kiedyś proponował, tylko już nie pamiętam kto i kiedy i nie mogę znaleźć.) Tymczasem jutro znowu trasa Warszawa-Londyn, a po powrocie – cóż, oficjalnie będę musiała przyznać sama przed sobą, że to już naprawdę końcowy koniec projektu VELUX 5 OCEANS :)

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jagłowska

fot. Bogna Jegłowska

 

6 komentarzy do “Jeszcze zdjęcia z powitania

 1. Dzisiaj nasz bohater był bardzo skromny,szkoda ,że tak mało ludzi o tym spotkaniu wiedziało,
  my chyba byśmy to lepiej poprowadzili,Gutek bardzo skromny tylko prawdziwi żeglarze wiedzieli jakiego się wyczynu odważył.Podał wiadomość ,że w następnym roku to chyba Vendeé Globe.Tylko szuka sponsora,miejmy nadzieję!!,Życzyłbym Mu z całego serca,ale Barcelona World Race były by bardziej bezpieczne,nie musielibyśmy umierać co dziennie przed monitorami ze strachu o nasz DIAMENT.Co Wy na ten temat? Pogadamy 19tego.

 2. Gutek w Gdyni,ale nie zmieścił się w basenie jachtowym(było za płytko i stoi koło Błyskawicy.
  Właściwie przecież to też nasza „Babcia błyskawica”.Jutro o 14-tej można wygrać zwiedzanie naszej kochanej”Babci” na targach w Gdyni.Co prawda za bardzo nie ma co oglądać na targach,ale 1/2 godziny od 2-giej będzie można Go posłuchać……i może wygrać zwiedzanie.

  • Rzeczywiście w tym roku zupełnie nie ma nic ciekawego na targach :-(, może to przez ten remont w basenie jachtowym …
   Mam trochę fotek i filmik ze spotkania z Gutkiem w Gdyni, podeśle Milce, może coś wstawi do Galerii. Ze zwiedzaniem nie ma problemu, Babcia koło Błyskawicy ma świetne miejsce, dużo bardziej reprezentacyjne niż byłoby w basenie jachtowym. Tam zagubiłaby się pośród reszty jachtów, a tutaj stoi jak królowa … :-)
   Ogólnie Babcia w całkiem niezłym stanie. Naprawy Gutka w morskich warunkach były perfekcyjne – czapki z głów … :-)
   Znalazła się firma z Gdańska, która od jutra zajmie się naprawą, niedługo Babcia będzie jak nowa…
   pozdrawiam wszystkich :-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.