Alinghi – wyprzedaż :)

Ponieważ flota VOR płynie sobie znowu statkiem i na razie nic ciekawego (oprócz tego, że generalnie robi się ciekawiej, bo widać, że już nie tylko Telefonica walczy, ale reszta też zaczyna się wybijać, w związku z czym obstawianie faworytów robi się coraz trudniejsze), serwisy informacyjne podają np. takie oto newsy:

„Wyprzedaż w formie aukcji online sprzętu należącego do Alinghi Team, znajdującego się w likwidowanej bazie w Walancji. Ponad  150 sztuk różnego rodzaju urządzeń, w tym: meteorologicznych, elektroniki jachtowej, takielunku, audio-wideo i nie tylko.

Można kupić GPS, telefony Iridium, tablety, wyświetlacze do osprzętu B&G (Brooke & Gatehouse), UKF, logi, kamery, baterie, ładowarki, maszyny do szycia żagli, dryfkotwy, boje, liny, projektory, ekrany, satelitarny modem radiowy, wzmacniacz GPS, serwery, sprzęt wi-fi itp.”

Wyprzedaż trwa do 3 lutego. Gdyby co, mam kolegę w Walencji :)

Więcej:  
http://www.go-dove.com/Auctions/AuctionDetail.asp?auctionID=16237&utm_source=scuttlebutteurope.com&utm_medium=enewsletter-text&utm_campaign=16237

17 komentarzy do “Alinghi – wyprzedaż :)

 1. Znowu Gutek uhonorowany , podczas Gali Zeglarskiej Pomorskiej uznany jako Żeglarska Osobowość Roku.Dostał duże brawa i nie było się można dostać do niego ,aby złożyć mu gratulacje.Mam nadzieję,że jakoś się to wreszcie przełoży na dobrego sponsora,czego przede wszystkim mu życzymy z całego serca.

  • Czego potrzeba, żeby u nas były podobne regaty np. pomiędzy Gdańskiem a Szczecinem? Odpowiednie jachty, wyzwanie, honor, prestiż, rewanż i… Puchar Polski!!

   • Tłumy kibiców na plaży wzdłuż całego wybrzeża, relacja „na żywo” w TVP i Rolex`y dla zwyciężców ! Oooo Taaak !!!

 2. Oglądałem dzisiaj ten odcinek,komentarz lepszy,ale za to zdjęcia i ujęcia poplątane ,ten odcinek chyba robił jakiś nie za bardzo wiedzący ,co innego na ekranie ,a co innego komentarz,urwał się ni przypiął koniec.Przyjemnie się oglądało można było powspominać,ale to chyba o innym filmie była wcześniej mowa.

  • nie oglądałam tego odcinka z polskim komentarzem, ale angielski jest absolutnie spójny w całości … za to te odcinki które oglądałam (Janek, Jarek, dzięki!) miały komentarz bardzo zły – czasami jedynie wpasowujący się w film; szkoda …

 3. Zaraz…zaraz… czego to ja nie mam w mojej żaglówce ? Satelitarnego modemu radiowego !!!
  :)
  Fajna aukcja szczególnie dla żeglarzy morskich, przedmioty aukcji oprócz wartości użytkowej mają wartość kolekcjonerską. Dzięki za link !

Możliwość komentowania jest wyłączona.