TJV odc. 5

P.S. Kolega Paweł po raz kolejny przyjechał nam kibicować osobiście, bardzo nam miło, znajdziemy mu coś do roboty. Dzisiaj odwiedził nas też Radek Kowalczyk (pozdrawiamy)! Razem z Krystianem oglądali Class 40 i Open 60. Radek po wyjściu z kabiny Energi powiedział, że mimo wszystko woli Mini. Jak na razie, bo Krystian woli jednak Class 40 :) Jutro rano zapadnie decyzja co do niedzielnego startu – przełożą, czy nie. Pogoda wciąż taka sobie. więcej tu: http://energasailing.pl/decyzja-o-starcie-odroczona-do-jutra/ Czekamy!

9 komentarzy do “TJV odc. 5

  • Trochę mnie to wkurza że tak sobie jeździsz na te starty, Paweł ;)

   dlatego postanowiłem że od następnego startu (w BWR) postaram się dołączyć do ciebie.

   Dzięki za fajne fotki. Działaj dalej i publikuj……

   pozdrowienia z dalekiej Polski,

   Paweł

  • @Jarek:
   Plan jest aby obejrzeć start z ‚pierwszego rzędu’ i porobić zdjęcia na długiej ogniskowej :)
   @Paweł:
   Nie chciałem cię denerwować. Ale skoro chcesz przyjechać na BWR, to i ja podjadę :)

   • @Paweł:
    wiesz że nie chodzi o denerwowanie w klasycznym znaczeniu, tylko o priorytety i mobilizację, no i niestety tzw rzeczywistość, czyli z Poznania do Hawru wg wyszukiwarek lotniczych, nic nie lata.

    Przyjemności teraz i do zobaczenia przed BWR.

    Paweł

    czekamy na fotki z długiej ogniskowej

 1. Aha, no i jest pytanie – czy filmy lepiej dzielić na „techniczne” i ogólne, czy bardziej podoba się Wam formuła łączona? Powinny być krótsze? Dłuższe? Dajcie znać, opinia kibiców, czyli odbiorców, jest dla nas jak najbardziej ważna. Dla mnie ta kontrola techniczna to fajna rzecz, ale może nie dla wszystkich? Napiszcie.

  • Dla mnie ta forma wydaje się mi optymalna,ale może ktoś ma jeszcze jakieś lepsze pomysły.Czekamy do jutra,pogoda nie rozpieszcza tym bardziej,że w pysk.

  • Relacje 3-6 min „na gorąco” są ok. Po zakończeniu regat, jeden dobrze zmontowany film (40-60 min), zbierający historię w jedną całość. (W wersji „long” zawarty również materiał wcześniej nie publikowany). Podział filmów na techniczne i ogólne, zbędny.
   Gdy w TV żeglarska „bida”, kto pomoże ? Tylko „Dzida” ! :)

  • Generalnie zgadzam się z Jurkiem i Jarkiem. Byle wieści były często, bo zaglądam tu i zaglądam i wkurzam się na FB bo tam więcej info niż tutaj, a mimo wszystko traktuje to miejsce jako wyjątkowe – dla ludzi nieco bardziej zaangażowanych i zainteresowanych konkretami i nowościami którzy przeżyli już wspólnie niesamowite emocje i chcą więcej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.