Od tych co z nami byli :)

Dostałam dziś maila od ekipy, która z Poznania przez La Trinite sur Mer dotarła do la Rochelle jedynie po to, żeby uściskać Gutka i gratulować mu drugiego miejsca w V5O. Chłopaki dotarli do domów dopiero wczoraj – tutaj kilka słów od nich oraz wybrane fotosy. Pozdrawiamy – no i wielkie gratulacje za mobilizację i przekucie słowa w czyn, bo to nie jest takie proste …

Tekst Witold Małecki:

„Bardzo się Cieszę, że udało nam się spotkać z Gutkiem i jego teamem, dziękuję za miłe przyjęcie. Spotkanie było tym bardziej wartościowe dla nas, że mogliśmy choć symbolicznie pomóc przy pracach na Operonie wykonując operację zdjęcia grota z bomu i przerzucenia go na nabrzeże.

Lekki nie był – dobrze, że było  nas pięciu no i oczywiście pomoc Macieja i dźwig w postaci fału z podwójnym przełożeniem i kabestanem.

To, że nam (tzn. mojej załodze) udało się skrzyknąć w ostatniej chwili i wybrać do Francji na rejs to też niezły sukces.

Gorące pozdrowienia dla Gutka, całego teamu Operona, dla Ciebie oraz wszystkich działających dookoła przedsięwzięcia pt. „Gutek w V5O”!

Załoga s/y Aquavit: Witek Małecki, Tomek Zambrzycki, Piotr Heleniak, Przemek Kowalczyk, Tadek Gryszczyński.

4 komentarze do “Od tych co z nami byli :)

 1. Hej Milka!
  Dzięki za odnotawnie naszej wizyty na Twoim blogu :)
  Możliwość spotkania się z Gutkiem, z Tobą i resztą ekipy – bezcenna!!!
  Warto było!
  No i co popływaliśmy to nasze. Może kiedyś też na Operonie się uda??? :)

  Pozdrowienia, Witek

 2. Gratulacje dla ekipy z Poznania – mojego rodzinnego miasta! Pozdrawiam zwłaszcza ciebie Przemo – kiedyś bylismy razem na rejsie na Mazurach to było 20 kilka lat temu… Troche jak w piosence Perfektu: było ich czterech: Przemek, Marek, Piotrek i Rafał – to własnie ja!
  Mój obecny adres: rad@semioticon.eu
  Wybieram się 2 lipca do Sopotu – będziecie?

  • Hej.
   Przekażę Przemkowi, żeby tu zajrzał. Pewnie się odezwie.
   Naa2 lipca do Sopotu pewnie nie wszyscy, ale częściowo dotrzemy.

   • Dzięki, kontakt juz jest! Pod koniec czerwca umówimy się dokładniej na wyprawę.
    Pozdrawiam,
    Rafał

Możliwość komentowania jest wyłączona.