Kalendarze miss Sanchez

Koleżanka Ainhoa Sanchez przygotowała trzy projekty kalendarzy żeglarskich na rok 2012 (można też otrzymać kalendarz z wybranych przez siebie zdjęć). Z opublikowanych przez nią informacji wynika, że cena 30 euro plus koszty przesyłki (Europa – 10 eur). Zdjęcia fantastycznej urody, polecamy wszystkim, po pierwsze dlatego, że są piękne, po drugie dlatego, że Sanchez, która zaczynała poważną pracę w zeszłym roku przy „naszym”  Velux 5 Oceans wchodzi właśnie do absolutnej pierwszej ligi fotografów żeglarskich.

Zdjęcia można oglądać też na Facebooku – tu jest oficjalna facebookowa strona Ainhoy: https://www.facebook.com/pages/AinhoaSanchez-Photography-Painting/148496461835273

Link jest tu: http://www.ainhoasanchez.com/ – po kliknięciu na wybrany obrazek można obejrzeć cały kalendarz w formacie PDF.

1 komentarz do “Kalendarze miss Sanchez

  1. Mówiąc szczerze to w mojej opinii koleżanka A.S. ma w swoim dorobku lepsze zdjęcia niż te które zamieściła w kalendarzu. Oczywiście jest to tylko moja prywatna opinia. No i do tego nigdzie nie znalazłem OPERONA. Zdjęcia ze startu w Punta del Este bez wątpienia się nadają. Ja osobiście stawiam na wersją drugą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.