Filmy z Atlantyku

A tutaj widok z dziobu, z rufu oraz flauta przed metą – zdjęcia i montaż Zbigniew Gutkowski:

1.

2.

3.

12 komentarzy do “Filmy z Atlantyku

 1. Przed chwilą po dzienniku pokazali krótki materiał po tytułem „Rejs po rekord” o rejsie Gutka. Niestety były błędy w relacji z przebiegu rejsu i rywalizacji z Markiem. Ogólnie wydźwięk był pozytywny ale nie lubię jak pismaki piszą , opowiadają nie tak jak było.

  • Czytałam nawet :) Gutek też mówi, że sześć dni jest do zrobienia … tutaj nie wszystko poszło tak jak chciał, no ale cóż – trzeba dążyć do doskonałości :)

 2. Fajne filmy. Każdy ma swój urok. Siła oceanu ujarzmiona przez Gutka i w finale piękny zachód słońca. Na ostatnim filmie brakuje mi plaży ;-) .
  Pozdrawiam i proszę o jeszcze,

  • Jak to zobaczą wilki znad jezior to potem płyną na morze na byle czym i mówią sam widziałem jak morze wygląda więc nie takie straszne,mogę już płynąć ,w drodze się nauczę żeglować.W internecie widziałem jak wygląda ocean(autentyczne sam słyszałem). Gutek musiał się nieźle męczyć przy tej flaucie,tez mu współczułem.Czy już wypłynęli do domu?

   • Grzebią w silniku, a właściwie dyszą nad panem mechanikiem; Odezwą się zanim ruszą na pewno – no i ja na przykład liczę na to, że ktoś z załogi weźmie kamerę do ręki i kilka takich filmików nam zrobią fajnych …

    • Przy tych filmach bardzo by się przydała wiadomość jaką prędkością płynie jacht w tej chwili.Wtedy na fotelu się człowiek prostuje i robi coś takiego „oho ho”,kurcze czy ja kiedyś tak popłynę?No chyba ,że flauta.

     • Rzeczywiście, przydałyby się informacje o prędkości jachtu na pierwszych dwóch filmach. Na pewno są to prędkości nieosiągalne dla większości z nas. Sądzę, że mówimy o wartościach zdecydowanie ponad 15 knotów. Jestem ciekawy o ile się pomyliłem ;-).

      • To są momenty bliskie prędkościom maksymalnym, był taki fragment trasy gdzie prędkość jachtu wynosiła pomiędzy 25 a 30 węzłów i najprawdopodobniej to jest tam :) To jest odpowiedź Świstaka, jak będę miała Gutka na telefonie to postaram się nie zapomnieć i zapytać o to

Możliwość komentowania jest wyłączona.