Urodziny Kapitana :)

Dzisiaj, 24 czerwca, urodziny Gutka. Niniejszym – najlepsze życzenia, wytrwałości w realizacji marzeń – które, jak widać, spełniają się – oraz kolejnych, udanych projektów. Sto lat Gutek!

P.S. Operon Racing lada dzień wyruszy z La Rochelle, ale ze względu na konieczność odpowiedniego zabezpieczenia kila przed rejsem do Polski prace się przedłużają. Tym samym oficjalne powitanie jachtu zaplanowane uprzednio na 2 lipca odbędzie się w terminie późniejszym, który zostanie podany do wiadomości na stronie www.polishoceanracing.com.pl i tam należy ich poszukiwać.

9 komentarzy do “Urodziny Kapitana :)

 1. Najlepszego Gutek!
  Powodzenia w kolejnych projektach.
  Życzę Ci, żeby już niedługo każdy kto usłyszy „polski żeglarz” pomyślał sobie: „Gutek”.

 2. Gutku ! Zycze Ci wspanialych rejsow i szczesliwych powrotow do domu. Nie wyobrazasz sobie ile wspanialych przezyc nam dales swoimi dokonaniami na oceanach. W dniu urodzin pamietaj o swoich licznych przyjacielach. Sto lat ! Szczesciarzu !

 3. Urodziny Kapitana spod znaku Raka. Hm…

  „Rakiem rządzi Księżyc, jego żywiołem jest woda, można go porównać do zmiennych pływów w oceanach. Jak przypływy i odpływy Rak jest znakiem potężnych sił działających pod powierzchnią, mają skłonność do wznoszenia misternych barier, by ukryć swe uczucia i wyjątkową wrażliwość.”
  „Kiedy Słońce dociera do Raka, zatrzymuje się tu jakby na kilka dni i rozpoczyna letnie przesilenie. W Egipcie tę konstelacje zwano Gwiazdą Wód, a symbolizowały ją dwa Żółwie. Wielu astronomów uważa, że Rak powstał w wyniku połączenia egipskiego żółwia z babilońskim wodnym stworzeniem zwanym allul, które zresztą niewiele się od żółwia różniło. Wszystkie te zwierzęta (rak, żółw i allul) są do siebie zbliżone: mają podobny wygląd, powolne ruchy oraz chroni je skorupa.”
  „Typowy Rak jest złożony, kruchy, nieprzewidywalny i kapryśny. Potrzebuje ciągłego wsparcia i dodawania otuchy.”
  „Gdyby mógł za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zrobić jedną rzecz, która uczyniłaby go szczęśliwym, otworzyłby swoją skorupę i wypłynął na… morze możliwości.”
  Najlepsza cecha to LOJALNOŚĆ.

  100 lat Kapitanie! Zdrowia, szczęścia, pomyślności – na pokładzie dużo gości.
  Spełnienia kolejnych marzeń, zamierzeń i celów. No i wielkiej stopy pod kilem.
  :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.