Gutek, Volvo Ocean Race i TV

To jest strona VOR ... a zdjęcia dla Abu Dhabi robi ... Ainhoa Sanchez :)

Podaję za stroną Polish Ocean Racing: http://polishoceanracing.com.pl/?p=2530:

Gutek będzie komentował regaty Volvo Ocean Race w TV 4. W jesiennej i wiosennej ramówce – nowy program, cykl relacji z  regat Volvo Ocean Race!

„W ramach współpracy z Volvo, TV4 w każdy wtorek o godz. 23:30, wyemituje 26-minutowy odcinek poświęcony danemu etapowi wyścigu. I tam właśnie będzie można usłyszeć fachowe komentarze Gutka. Premiera pierwszego odcinka już na początku listopada!

Szykujmy się zatem do oglądania! Przypomnijmy, że uczestnicy Volvo Ocean Race mają do przepłynięcia trzy oceany. Po drodze zaś muszą zawinąć do dziesięciu portów znajdujących się na sześciu kontynentach. Trasa regat liczy prawie 40 tysięcy mil morskich a jej pokonanie zajmie ponad osiem miesięcy. W tegorocznej, jedenastej już edycji imprezy, wystartuje sześć załóg pod takimi skiperami jak Ken Read, Iker Martinez, czy Mike Sanderson. „Nie trzeba ich chyba nikomu przedstawiać – mówi Gutek. – To nazwiska znane pasjonatom żeglarstwa z całego świata. Dlatego cieszy mnie, że TV4 zdecydowało się wyemitować relacje z całych regat. Wierzę, że ten cykl przyciągnie przed telewizory prawdziwych entuzjastów żeglarstwa i spopularyzuje tę wyjątkową imprezę również w Polsce”. Gutek będzie merytorycznie wspierał polskie relacje z Volvo Ocean Race, pojawi się także na starcie regat. Miłośnicy żeglarstwa dostaną więc podwójną dawkę emocji – będą mogli podziwiać Volvo Ocean Race i Gutka zarazem. Start tegorocznej edycji Volvo Ocean Race zaplanowano na 5 listopada. Tydzień wcześniej odbędą się wyścigi w pierwszym porcie, czyli w Alicante. W TV4 będzie można obejrzeć relację z obu tych wydarzeń. Cały cykl zakończy sprawozdanie z portu docelowego – Galway, do którego żeglarze dopłyną na początku lipca przyszłego roku. Skróty z programów emitowanych na antenie TV4 będzie można śledzić na kanale Volvo Auto Polska na YouTube –www.youtube.com/VolvoAutoPolska.”

P.S. Od siebie dodam, że o regatach VOR można też przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika Jachting :)

 

3 komentarze do “Gutek, Volvo Ocean Race i TV

  1. Super , to znakomita wiadomość ! Może to będzie nowa jakość w telewizyjnych relacjach z wielkich regat.
    Szkoda , że pora relacji w nie najleprzym czasie antenowym , ale nie ma co narzekać dobrze , że jest !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.