Głosowanie – Gdańszczanin Roku!

fot. MJ / V5O


Jak pewnie niektórym już wiadomo (a tym, którzy nie są podłączeni do facebooka i nie mają trójmiejskiego wydania Gazety – niekoniecznie), Gutek, urodzony i mieszkający w Gdańsku, został nominowany do tytułu „Gdańszczanina Roku 2010”. Nominacji jest dziesięć, zwycięzca tylko jeden. Można głosować za pomocą kuponu, który jest dołączany do trójmiejskiego wydania Gazety Wyborczej (do 10 maja) albo za pomocą sms-ów (też do 10 maja), ogłoszenie zwycięzcy 22 maja w Operze Bałtyckiej. Głosujcie!

Kupon i instrukcja głosowania sms-em znajduje się na stronie Gutka – http://polishoceanracing.com.pl/?p=1580

9 komentarzy do “Głosowanie – Gdańszczanin Roku!

  1. A o Festivalu Morskim w Charlestonie nadal nic ! Przeciez to wszystko na czesc naszego Gutka -Sportowca Roku ! Niech Zyje !!!!!!

    • Festiwal jest od czwartku! na razie zaczynaja budowac stoiska! ogolna informacja jest na stronie, poki co nic wiecej ponad to nie wiemy – ale jak bedziemy wiedziec to bedziemy informowac :)

  2. Gutkowski powinien być nominowany na Sportowca Roku! A czy jest Gdańszczaninem roku to nie wiem bo ja jestem góralem wiec nie znam sprawy:) ale pewnie zasługuje na to miano…

  3. Sopot Marinę zbudował, dobra reklama. Głos oddany. A na zdjęciu panowie jakby na tenisa się umawiali… :)

  4. ciekawa sprawa. na Operonie logo Sopotu a nie Gdańska skąd jest Gutek. czyżby Adamowicz * prezydent Gdańska poskąpił mu kasy na rejs , a może stało się to za sprawa M Kusznierewicza Ambasadora ds morskich Gdańska, który o samotnych regatach wokół ziemi ma chyba takie pojęcie jakja o rajdzie Paryż Dakar ( nam prawo jzdy i jeżdże samochodem)

    pzdr

  5. Fajne zdjęcie otwierające stronę V5O. Hej tam w Charleston nie spać :) :) :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.