KARTKA DO GUTKA – TO NIE ŻART

Jak pewnie niektórzy zauważyli – na Fb pojawiła się akcja „Kartka do Gutka”. Jak najbardziej jest prawdziwa – można dostać zdjęcie z autografem za najciekawszą. Gutek w miarę możliwości będzie odpowiadał, zwycięzców prawdopodobnie wytypuje wspólnie z żoną Elizą. Poniżej szczegóły:

© onEdition 2010

Do 3 stycznia wszyscy kibicujący Zbyszkowi Gutkowskiemu oraz śledzący jego postępy w regatach VELUX 5 OCEANS mogą wysłać do żeglarza kartkę świąteczną własnego projektu ze strony http://www.zbyszekgutkowski.pl.

Podczas gdy większość z nas przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia i świętowania Nowego Roku, polski żeglarz Zbyszek Gutkowski rozpoczyna zmagania z żywiołami na trudnych wodach Oceanu Indyjskiego. Święta i Nowy Rok spędzi samotnie na jednym z najtrudniejszych i najbardziej wymagających akwenów na świecie.

Każdy, kto chce wysłać Gutkowi życzenia może to zrobić ze strony www.zbyszekgutkowski.pl,  gdzie można wybrać spośród różnych wariantów zdjęć, gotowych tekstów życzeń, bądź napisać wiadomość samemu. Zbyszek Gutkowski obiecał, że w miarę możliwości, o ile pozwolą na to warunki pogodowe, odpowie na najciekawsze listy. Na 100 osób, które wyślą najciekawsze życzenia czeka upominek – zdjęcie z autografem żeglarza. Zapraszamy do kibicowania Gutkowi i wysyłania do niego życzeń świątecznych i noworocznych.

2 komentarze do “KARTKA DO GUTKA – TO NIE ŻART

 1. Ja uważam, że fakt, iż Gutek i Eliza wybiorą kartki, które im się najbardziej spodobają, a autorzy dostaną w nagrodę zdjęcia, nie jest sprzeczny z niczym. Bardzo miło jest dostawać życzenia. Bardzo miło dostawać fajne życzenia na ładnej kartce. Konkurs ma oczywiście pośrednio na celu promocję Gutkowego rejsu w kręgach szerszych niż pasjonaci żeglarstwa. Założenie jest takie, żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym, że żeglarstwo jest fajne.
  I tyle.

 2. Kto wpadl na ten „piekny” pomysl konkursu. To jest chyba nieporozumienie. Przeciez to maja byc zyczenia od serca a nie konkurs pisania zyczen swiatecznych. Moze dobrze byloby zorganizowac taki konkurs dla uczniow szkoly podstawowej w ramach lekcji jezyka polskiego ale nie w takich okolicznosciach. Nie musze chyba tutaj wyjasniac co to sa zyczenia swiateczne i dlaczego sie je wysyla.

  Mialem rowniez szczery zamiar napisac zyczenia dla Gutka ale jesli pomysle ze zyczenia, ktore ja przesylam bedzie ktos ocenial to zrobilo mi sie nieswojo. Przeciez moj osobisty przekaz nie moze stac sie przedmiotem ocen.

  Uwazam ze idea zyczen swiatecznych zostala kompletnie znieksztalcona.

  Dziekuje za uwage.

  Wieslaw

Możliwość komentowania jest wyłączona.