NOWE NEWSY Z CT

foto Tadeusz Hallman

Nie wiem jak to działa, ale zawsze jak ktoś zaczyna marudzić, że nic tu się nie dzieje albo mnie zasypało, to jakoś się rusza; Dostałam właśnie maila z wiadomego portu, w którym jest trochę informacji, choć nie wszystkie takie jak bym chciała. No ale może „wishful thinking” też zatrybi. Czasu do startu coraz mniej.

Otóż korespondent w osobie Tadeusza Hallmana donosi, że silnik ciągle dymi – mniej, ale jednak ciągle. Żagiel jeden dziś dojechał, drugi jeszcze nie (ja naprawdę zaczynam myśleć, że w Afryce wszystko działa inaczej z naciskiem na wolniej – przecież Gutek mówił, kiedy zostały wysłane, a to było dobrych kilka dni temu) drugi mam nadzieję też dojedzie. To z kolei wstrzymuje część prac z fałami.

Reszta łódki jest praktycznie ogarnięta, sprawdzamy co się da po kilka razy . W tym momencie jest na łódce serwisant z HARKENA i przegląda kabestany . Pakujemy jedzenie i ształujemy rzeczy ruchome ” – tyle od Tadka bezpośrednio. Zdjęcia z wczorajszego wręczenia nagród – jego autorstwa.

foto Tadeusz Hallman

3 komentarze do “NOWE NEWSY Z CT

  1. Jak tylko się dowiem to dam znać; na razie wiem tyle, że wczoraj była impreza „postartowa” więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nieoficjalne informacje są takie, że start w czwartek.

  2. „Żagiel jeden dziś dojechał, drugi jeszcze nie (ja naprawdę zaczynam myśleć, że w Afryce wszystko działa inaczej z naciskiem na wolniej – przecież Gutek mówił, kiedy zostały wysłane, a to było dobrych kilka dni temu) drugi mam nadzieję też dojedzie. To z kolei wstrzymuje część prac z fałami.”

    Czy to już jest OK? Powiem szczerze, że ta „część prac z fałami” nie daje mi spać spokojnie :)

  3. Identyczne problemy z silnikiem mial moj kolega na jego lodce. Okazalo sie, ze silnik dostawal za malo powietrza. Na „luzie” pracowal normalnie, ale pod obciazeniem gdy dostawal wiecej paliwa – powietrza bylo za malo i dymil. Powodem byla niedroznosc filtra powietrza. Moze to bedzie jakas wskazowka dla Gutka, chociaz chyba to juz sprawdzali.

Możliwość komentowania jest wyłączona.