GUTEK – ETA

GUTEK SPODZIEWANY NA MECIE W WELLINGTON O 18.00 POLSKIEGO CZASU.

Na kei około dwie godziny później.

Startują właśnie pontony z fotografami :)

Nie wiem jeszcze jak będzie z wywiadem na kei – czy będę rozmawiać przez telefon czy wyślę pytania i dostanę nagranie Gutka wypowiedzi po polsku, ale to się okaże niebawem. Dziś kolejny wieczór kibica :) – ale cieszę się bardzo, że tyle osób razem ze mną siedzi przy komputerach. Nie wiem czy już mówiłam – lubię swoją pracę!

20 komentarzy do “GUTEK – ETA

 1. Jeżeli 40 minut temu maiał 3Nm a płynie 8kn to już musiał minąć linię mety.
  Brawo Gutrek, dzięki za dostarczenie tylu emocji, bedę tak samo dopinował w następnym etapie. !!!!

 2. … a ja lubię Twoją pracę i Gutka ;) Dzięki że piszesz – to kawał dobrej roboty! … i brawo dla Gutka za jego osiągnięcia! Bez niego nie było by o czym pisać ;)

  • Witam:)
   W tej z Breaker Bay to Pencarrow Head powinno być coś widać:) (to jest kamerka z pierwszego linka)

   • Jesteście super! :-) Ktoś wie, kiedy mniej więcej można się w tym miejscu spodziewać Operona? Jaka to odległość od mety?

      • Oj tam zaraz … :) przy 7 tys mil to nie robi różnicy, no a jak był te kilka mil od mety to już przez telefon wszystko – zdjęcia, informacje ….
       Nawet w oficjalnym raporcie – z godz.19.00 – był 1,5 mili od mety, a przeciął metę o 18.27 :)))

 3. Wg najnowszych informacji łodzie prasowe są już przy Operonie, ale do mety jeszcze jakieś 7 mil i oczywiście nie wieje … te 7 mil to chyba będą całe wieki – ale cóż – czekamy! Jak tylko przekroczy metę będę wiedziała i podam dalej :)

 4. Nie ma co dręczyć ekipy, teraz wszyscy są na wodzie i dadzą znać, jak tylko będzie sygnał że już – taka była umowa, choć czasem emocje biorą górę. I wtedy też nie słychać że telefon dzwoni…
  @Jacek Daszkiewicz: pytania mam od wczoraj, ale nic nie powiem póki co :)

 5. Ja powinnam dostać info przez maila/skype/fb – i na pewno na Fb wrzucę najpierw, potem tutaj zaraz. Może też ekipa zadzwoni z wody z pokładu – nie wiem

 6. Fajnie że lubisz swoją pracę. Jak widzisz, my ją też lubimy :)
  Super, że Gutek już u wrót, bo ten dzień jakoś się dłuży i dłuży, pozycje co 6 godzin – nie do wytrzymania. Skąd się najszybciej dowiemy że już meta? Będziesz wiedziała i nam napiszesz?

  Pozdrowienia,

  Paweł

 7. no więc już wiem – będą dzwonić do mnie z Wellington i dadzą Gutka do telefonu;
  wywiad będzie nagrany, potem będzie na stronie informacja pras. a potem nagranie – postaram się jak najszybciej – szampan poczeka :)

  • Milka pytania masz już pewnie ułożone:) i pewnie spytasz się Gutka o najtrudniejszy dla niego moment tego etapu. Ciekaw jestem czy był to moment awarii samosteru – rozważał wtedy nawet przymusowy postój celem dokonania naprawy.

 8. bardzo doceniamy Twoją pracę :) i też pijemy za Twoje zdrówko i za Twoją dalszą pracę :) Dzięki za Wszystko! Czekamy z niecierpliwością – właśnie mąż biegnie z szampanem i czekamy czekamy czekamy na wjazd Gutka. Niech dadzą jak najwięcej zdjęć, takie fajne probili Bradowi, mam nadzieję, że naszemu Dzielnemu Gutkowi zrobią równie ładne :)

 9. My też lubimy Twoją pracę :)

  czekamy, czekamy i się doczekać nie możemy (przynajmniej ja). z tego wszystkiego przełożyłem swoją podróż na jutro. no

Możliwość komentowania jest wyłączona.