U Brada na pokładzie

Tu jest link do nowych zdjęć Ainhoy Sanchez – była z Bradem i jego ekipą przygotowującą jacht na krótkim rejsie testowym.
Piękne zdjęcia – polecam :)

http://www.ainhoasanchez.com/fotos/V5O-punta-brad-test-onboard/

9 komentarzy do “U Brada na pokładzie

 1. A zwrociliscie uwage ze TVP Sport, wyemitowala az cztery transmisje z „V 5 O” w tym tygodniu ? Cos wreszcie drgnelo ! Tylko ze nie wiem czy to byl ten sam film x4, czy cztery rozne ? Widzial ktos wszystkie ?

 2. Brad zmienił żagle, maksymalnie odchudza „Pingwina”(współpraca z Quantum Rancing?)Przedstartowa gorączka wyraźnie wyczuwalna ! O tak album o V5O , już ustawiam się w ogonku!!! Pozdrawiam.

  • Brad chyba wymieniał grota – ten na zdjęciach wygląda jak nówka-sztuka. Poprzedni ledwo się trzymał, w Wellington chłopaki go ostro kleili. Był na gwarancji – Quantum – no i Brad wynegocjował dostawę nowego, bo żeby grot za nie-wiem-ile USD po 3 etapach był do wyrzucenia to nie była dobra reklama Quantum… Na wymianę grota na Pingwinie zgodzili się wszyscy pozostali zawodnicy.

  • Jakoś polscy wydawcy nie są entuzjastyczni. Jak będę w Charleston popytam czy Anglicy planują takie wydawnictwo – wtedy może znalazłby się ktoś w PL żeby to wydać …

 3. Zdjęcia faktycznie piękne, chociaż mógłbym się przyczepić do przeglądarki. niestety na moim 15″ laptopie pionowe fotki wyjeżdżają poza ekran i nie widać całości :(
  no ale się nie będę czepiał ;)
  pozdrowienia

Możliwość komentowania jest wyłączona.