CZAT NA ŻYWO JUŻ NIEBAWEM

Nastąpiła pewna zmiana koncepcji. Otóż jak się dziś okazało planowane są czaty na żywo przez stronę www ze wszystkimi czterema skiperami.  Teraz, z Punta del Este. W trakcie ostatniego tygodnia przed startem. Nie wiadomo jeszcze nic więcej – jaka strona, jak się logować etc – ale właśnie to wszystko jest ustawiane. Jak tylko będzie wiadomo więcej – dam znać. Organizatorom zależy na licznym udziale publiki – a ja wiem, że mogę na Was liczyć :)

Tym samym akcja „100 pytań do Gutka” w formie wywiadu telewizyjnego zostaje przełożona do następnego portu – okazuje się, że w każdym porcie pytają jednego zawodnika a nie wszystkich. Pytania zbieram, będę trzymać, być może będę miała szansę je zadać sama w Charleston.

Kolejna relacja z Piriapolis już wkrótce.

4 komentarze do “CZAT NA ŻYWO JUŻ NIEBAWEM

 1. Pani Milko, mam pytanie, na ostatnim opublikowanym filmie (kiedy Operon jest wyciągany z wody w Piriapolis) na drugim planie przemyka się niejednokrotnie postać z aparatem, czy to jest Ainhoa Sánchez w trakcie pracy nad kolejnymi świetnymi zdjęciami?

  • Ainhoe widać już było wcześniej na filmie z przybycia do PDE, jak szalała z aparatem kiedy Panowie odpalali butelki. Efekty pracy w strugach szampana widać byłó później na zdjęciach.

   Pozdrowienia,

   Paweł

 2. Milka, na nasze trolowe pytania zawsze mozesz liczyc. Mamy ich tyle ze interentu nie starczy.
  Czat, czatem a co z kilem?

Możliwość komentowania jest wyłączona.