Tymczasem w Punta del Este …

Zapasowy Raymarine już założony. No i działa.

Kabestany po przeglądzie (na zdjęciu jeszcze w trakcie).

W przerwach ekipa udała się na targ rybny …

Gdzie częstymi gośćmi są również lwy morskie … najwyraźniej zadowolone

foto: Eliza Gutkowska / Operon Racing

7 komentarzy do “Tymczasem w Punta del Este …

  1. W Urugwaju marzec to miesiac winobrania . Zespol „Gutka” ma okazje, oczywiscie po pracy,
    sprobowac mlodego wina rocznik 2011. Ze spraw technicznych, jak tam podstawa pod Operona , co z laminowaniem, czesciami do kila? Pozdrawiam.

  2. Oprocz ciezkiej pracy w przygotowaniu Operona do nastepnego etapu regat milo byloby w ramach relaksu udac sie w Punta del Este na PLAC RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ gdzie w
    roku 1999 w 150 lecie smierci stanal POMNIK FRYDERYKA CHOPINA ufundowany przez Polonie Ameryki Pld i Polske . To bardzo wazne przy okazji roznych imprez sportowych czy kulturalnych w roznych tez krajach nie zapominac o naszych „wielkich” – jesli sa tam slady, mysle ze ekipa Gutka ” odwiedzi ” F.CH. i wykonaja kilka zdjec – a tak przy okazji czy macie kontakt z tamt. Polonia ??? jak to mialo miejsce w RPA….. pozdrowienia…..

  3. Nareszcie cos drgnelo ! VELUX 5 OCEANS w TVP Sport ! W nadchodzacym tygodniu cztery transmisje z Gutkiem . Niedziela 20 marca o 13,20 , Wtorek 22 marca o 22,35 , Sroda 23 marca o 08,35 , Czwartek 24 marca o 13,45

  4. Chociaż dla nas świat jest na drugim miejscu,teraz tylko jesteśmy myślami przy Operonie i trzymamy znowu kciuki,aby się wszystko udało przy tym remoncie(żeby nie ciekło za bardzo),no i żeby zaraz po starcie Gutek pokazał im ,że może z tych 40sekund zrobić 4 dni,Polak potrafi!.
    Jutro Św.Józefa cieśli więc może też patrona szkutników, więc wypijmy za pomyślność Tych naszych szkutników przy Operonie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.