A tymczasem …

Tymczasem na ulicach Wellington i w porcie wielka fiesta – ponieważ trwają mecze rugby (Rugby 7) całe miasto zwariowało. Podobno jutro ma być jeszcze ciekawiej.  Zasada generalna – nie ma strojów kibiców, żeby nie było bójek – jak sądzę. Natomiast lokalny obyczaj jest taki, że trzeba się przebrać idąc na mecz. Albo po prostu przebrać i wyjść na ulicę. Starzy, młodzi – nieprawdopodobne stroje, totalny hałas i chyba przy okazji niezła zabawa. Wielki głośnik pod oknami biura… które muszą być otwarte, bo inaczej się ugotujemy…

9 komentarzy do “A tymczasem …

 1. Masz Milka rację zdjęcia Gutka były b.dobre,ale my Polacy musimy być dwa razy lepsi i dopiero wtedy nas pochwalą.Jeszcze ciągle myślą,ze są od nas lepsi i mądrzejsi dopiero jak się przekonają,ze nas trzeba wypatrywać z przodu mimo gorszego sprzętu ,to następnym razem za parę lat my dostaniemy nagrody.Ale póki co to chyba lepiej płynąć pod prąd i wygrać te regaty, czego z całego serca życzę Gutkowi i nam wszystkim.Mam ciągle nadzieję na film ze startu.W Gdańsku leje sztormowo.

 2. Milka! Dzieki za wspanialy wywiad z naszym HERO ! Zadalas doskonale pytania i duzo mozna bylo sie dowiedziec .Gratuluje nagrody ,bo zasluzylas na nia
  Pozdrowienia z zimowego Chicago

  • nie wiem o jaką nagrodę chodzi – póki co Gutek wszystko zgarnia i oby tak do końca; ja z jego blogami wysyłanymi z pokładu nie mam nic wspólnego poza tym, że wkładam je na stronę …

 3. Skoro to taki wątek poboczny, to może można zgłosić też kilka uwag do samej strony. Niestety, są to uwagi krytyczne a nawet bardzo krytyczne. Wszystko oparte na flashu, strona się wolno otwiera, okna z wiadomościami się otwierają już w ogóle wolno. Często są błędy w tym co ma się pojawiać. A już zupełnie mnie dzisiaj dobił wywiad z Gutkiem. Wywiad długi (i bardzo fajny), okno małe, nie działa przewijanie kółkiem myszy a tylko suwakiem z boku okna. Przecież to nie jest dla ludzi. Strona ładnie wygląda, ale jest naprawdę niefunkcjonalna.
  Nie da się tam kogoś trochę popchnąć we właściwą stronę?
  Żeby nie było, to czytam bardzo bardzo chętnie!

  Pozdrawiam
  Tomasz

  • Wymień sobie myszkę, bo jakoś u mnie się przewija z rolera. Poza tym to tu chodzi o pływanie i pasję, a nie o szybkość transferu.
   Ja to już w „blokach startowych stoję” i zaczynam się denerwować. Co dopiero odczuwa Gutek.!!!!!
   Pozdrawiam wszystkich z nad Zalewu Wiślanego. Trochę rozwianego dzisiaj a prognoza w porywach do 9B. Szkoda, że popływać się nie da.
   Pozdrawiam
   Tomek
   melon

   • Heh, to dwie myszki muszę wymienić. Nie przewija mi ani w domu pod Linuksem ani w pracy pod Windows. Poza tym, chodzi nie tylko o to.
    W Gdańsku leje. Popływać się nie da, ale można jacht w hangarze porobić ;)

  • Zgadzam się w 100%. Strona ładna ale na Mac’u są często duże problemy z otwarciem, na iPadzie praktycznie się nie otwiera w ogóle jak powinna…
   …ale nie wierze żeby organizator coś z tym zrobił w połowie imprezy…

  • Moim zdaniem strona mogłaby być sprawniejsza i to nie tylko ze względu na nas, ale również, a może przede wszystkim ze względu na zawodników. My tu kibicujemy, piszemy do Gutka, a on nawet nie ma możliwości tego otworzyć. Milka, masz jakiś pomysł, co z tym zrobić?

   Pozdrowienia,

   Paweł

   p.s. Też już jestem w blokach startowych :)

   • Niestety ze stroną nie da się nic zrobić. Wiem że jest we flashu – tak samo słabo się to czyta jak ładuje zawartość do systemu. Nie mam na to kompletnie wpływu. Jak się okazuje również organizacja nie ma. Nie wiem co spowodowało, że wykonawcy strony dostali za nią wynagrodzenie i nie wiem dlaczego nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Wszystkim nam to utrudnia życie. Obawiam się, że ten kto napisał, że w środku regat jest mało pradopodobne, że ulegnie to zmianie, ma rację. Mnie też to denerwuje, bo otwieram tę stronę tysiąc razy dziennie i naprawdę chciałabym, żeby była inna. Uwagi można kierować bezpośrednio do organizatorów – jak dostaną stado maili to może coś drgnie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.