START JUŻ ZA CHWILĘ

Do startu zostało 19 godzin. Ostatnie wywiady, ostatnie podsumowania i rozmowy, zakupy, pakowanie, bałagan jak zwykle przed wypłynięciem – na wszystkich jachtach. Do tego te mecze rugby i tłumy przebierańców na ulicach. Niestety również w porcie, co nie ułatwia życia ani w biurze ani na kei. Jutro o tej porze Operon Racing już będzie w trasie. Trzymajcie kciuki.

20 komentarzy do “START JUŻ ZA CHWILĘ

 1. GUTEK,
  jesteśmy z Tobą codziennie. Z całą rodziną kibicujemy i przeżywamy z Tobą Twoje radości, walkę z żywiołem i podziwiamy Twój silny charater.
  Dla nas jesteś niezwykłym Człowiekiem.

  Stopy wody i pomyślnych wiatrów

 2. GUTEK bedziemy znow Ci kibicowac przez najblizsze 3 tygodnie, co 6 godzin nowe wiadomosci, zycze dobrych wiatrow z rufy, JESTESMY z TOBA,,,,,pozdrawiam…,

 3. Wirtualnie mój Mikst już płynie. Wiatr 28 w. kurs 150, prędkość 19,9 w. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć – zachęcam, niesamowita przygoda – Virtual Regatta. Dla prawdziwych uczestników Veluxa – stopy wody pod kilem i powodzenia!

  Mirek

 4. Kamery ustawione,tylko o której będą przepływać? No i ta bylejaka widoczność,niestety popaduje deszcz :/

 5. Na angielskiej wersji strony można już odpalić mapkę. Są zaznaczone dwie bramki i speed sector. Igrzyska czas zaczynać.

  Gutek, dopłyń z łódką w jednym kawałku – reszta sukcesu przyjdzie sama!

  • Ooo, na polskiej też już jest mapka, a na mapce…. Christph Bullens! Czyżby dopłynął? Milka, masz jakieś wieści co porabia Belg?

 6. Do startu już tylko 5 godzin i się zacznie znów wielkie żeglowanie. Życzę tym ŚMIAŁKOM powodzenia,bezpiecznej żeglugi i udanego cumowania w Punta Del Este .
  Kolejność na mecie jest oczywista.
  GUTEK JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Leszek

 7. Jak jutro wstaniemy ,to już płyniemy,oj na pewno z Tobą Gutek.Będziemy dmuchać jak trzeba,albo uciszać Ocean(mentalnie).Ciekaw jestem ile było wejść na polską stronę chyba bijemy rekordy,a wszyscy trzymają kciuki.Milka ucałuj go od nas (chociaż jeszcze cały czas jestem facetem) i niech płynie „OSTROŻNIE”
  jurek

 8. Ludzie!!!!
  Gutek właśnie wstał rano i ostatni raz sprawdza wszystko na jachcie przed następnym etapem a was nie ma!!!!
  Dajcie znać człowiekowi, że jesteście z NIM!!!!!
  Mały wpis a robi tak wiele. On płynie za nas, dla nas i…….. nie wiem co jeszcze mam napisać. Chcę po prostu powiedzieć „Jestem z Tobą”
  Tomek

 9. czyli mamy 19 godzin, aby się porządnie wyspać!
  Gutek stopy wody i baksztagów, a jak już miniesz Horn pogwiżdż na niego i w moim imieniu ;)

  Pozdrawiam 3mam kciuki

 10. Trzymamy, Trzymamy!!!! O to możecie z Gutkiem być pewni.
  A tej odległości za rufą Operona to życzę troszkę większej. Wiem jak to jest, gdy masz cień za sobą. Wtedy z reguły coś idzie nie tak. Są nerwy i adrenalina skacze. Tak, więc 20mil myślę, że było by Ok.
  Cholera ile bym dał żeby móc zobaczyć start na żywo.
  ( Co. Pomarzyć nie wolno!!!)
  Pozdrawiam
  Tomek
  „melon”

 11. Choć tylko wirtualnie, ale jesteśmy z Wami!!! Gutek pomyślnych wiatrów i stopy wody pod kilem! Konkurencji życzę to samo , tylko za rufą Operona ze dwie morskie mile !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.