czekamy na odpowiedź

Dużo sugestii, przed chwilą wysłałam maila do Gutka z podsumowaniem. Zapytałam czy ma jakiś „kijek” żeby zrobić ten saling, jeśli tak, wyślę mu PDF. Transfer danych jest ograniczony więc zanim coś wyślę muszę mieć gwarancję że to się przyda. Powinny niebawem być nowe zdjęcia. Jeżeli potrzebne są jakieś wymiary do zrobienia prowizorycznych obliczeń – napiszcie jakie, Gutek może zmierzyć i wysłać mi mailem.
Wczoraj mówił, że jeszcze dowiąże tam dynemą ile się da. Znalazłam zdjęcia dziobu jak łódka była na dźwigu w WLG – trochę widać. Zdjęć kosza niestety nie mam – może coś będzie w zakładce „media” gdzie jest baza zdjęć robionych przez Sanchez i innych pracujących dla nas reporterów.

1 komentarz do “czekamy na odpowiedź

  1. A jak się zmieni nautyka babci jak by przenieść bloczek genakera nad krótszy watersztag? Jak to wyda z nawietrznością i czy długość liku przedniego na to pozwoli. Konstrukcyjnie to powinno wytrzymać.
    Ze zdjęcia wydaje się też, że rurki mocno ze sobą złączone pod bloczkiem genakera i zaparte o słupli relingowe pod porzeczką wzmocniłyby konstrukcję. Ale czy są rurki? Jak by były to pewnie było by już zrobione.
    Gutek trzymaj się!

Możliwość komentowania jest wyłączona.